Aktivne temeAktivne teme  Ispiši listu članova forumaLista članova  KalendarKalendar  Pretraži forumTraži  UupoomoćUupoomoć
  RegistracijaRegistracija  LoginLogin
Červarani u svijetu
 Cervar Forum : RAZNO : Červarani u svijetu
Ikona poruka Tema: Od g. Česnika Odgovori Pošalji novu temu
Autor Poruka
Buban
Gazda foruma
Gazda foruma

Pristupio/la: 25.Siječanj.2003
Online Status: Offline
Citiram Buban Odgovorbullet Tema: Od g. Česnika
    Poslan: 06.Svibanj.2012 u 08:10

Nadam se, da ćete mi biti od pomoći kod rešavanja tog početnog problema.

Najprije, da se predstavim:

Moje je ime Peter J. Česnik 

Rođen u Ljubljani 1945 ali sam sa 22 godeine emigrirao u Australiju, tamo se obrazovao i dočekao svoju penziju.  Strukom sam kontrolor letova (air traffic controller) i aviatičar.  U Evropu sam se vratio 2003.  U Červaru smo (moja supruga i ja) več odavno, ustvari bili smo jedni prvih žitelja u novom turističkom naselju.   Posle toliko godina došao sam do zaključka, da se je Červar srozao na najnižu moguču razinu.  Po izjavama različitih prijatelja arhitekta (tako iz Slovenije, Hrvatske i čak i Australije) turističko naselje Červar je odlično arjitektonsko zastavljeno, ali na žalost je u propadu zbog neodržavanja osnovnih komunalnih i infrastrukturnih radova.   Ako opština ne radi puni )ili vanredno malo) onda je govor samo u akciji civilne iniciative.   To je moje osnovno mišljenje i nada se. Da če ovaj forum biti u tome smislu pro-aktivan i da, će ga javna uprava (opština) pogledati i uzimati u obzir.  Svi predlozi moraju biti pozitivno argumentirani, tako9 riječima, kao i u slici...

Nadam se, da ćemo zajedno uspijeti napraviti bolji Červar za nas vlasnike i za turizam uopšte.

Srdačan pozdrav

Peter J. Česnik

GSM 00386 31 541176
IP IP Logged
Odgovori Pošalji novu temu
Verzija za ispis Verzija za ispis

Skok na forum
Ti ne možeš poslati nove teme u ovom forumu
Ti ne možeš odgovoriti na teme u ovom forumu
Ti ne možeš brisati svoje poruke u ovom forumu
Ti ne možeš editirati svoje poruke u ovom forumu
Ti ne možeš kreirati ankete u ovom forumu